Choď na obsah Choď na menu
article preview

Zápis prvákov 2018

V stredu 12. apríla k nám prišli naši nádejní prváci. Deti z MŠ v Petrovej Vsi s pani učiteľkou Bc. Pišojovou a svojimi rodičmi sa prišli zapísať do školy. Veľmi nás teší, že sa k nim pridali aj dve deti zo susednej obce Letničie.

Všetkých prítomných privítala pani riaditeľka Mgr. Lenka Šteflíková. Deti si posadali do lavíc a pozreli si program, ktorý pre nich, so svojimi prvákmi, pripravila  pani učiteľka Mgr. Ľubica Kocáková.

Potom už deti vzali do rúk farbičky a vyskúšali si, aké to je, pracovať v školskej lavici ako naozajstný žiak prvej triedy. Podľa úsmevov a snahy, ktorú deti ukázali si myslím, že sa im v škole bude páčiť. Zatiaľ čo rodičia  spolu s pani učiteľkami vypísali potrebné dokumenty, sme sa spolu deťmi prešli po našej škole a ukázali sme si, čo všetko v škole máme a na čo sa môžu tešiť.

Na otázku, či sa do školy tešia, všetci jednohlasne zvolali, že áno a za nás pedagógov môžem prezradiť, že sa na nich veľmi tešíme aj my.

Fotografie zo zápisu si môžete pozrieť v pripojenej fotogalérii.

 

Náhľad fotografií zo zložky Zápis do 1. ročníka na šk. rok 2018/2019

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
máj / 2024

Fotoalbum