Choď na obsah Choď na menu
article preview

Mikuláš a Blší trh 2018

Ani sme sa nenazdali a máme tu december. Deti sa už tešia na Vianoce  a tak ako každý rok im čakanie prišiel spríjemniť sv. Mikuláš so svojimi spoločníkmi. Žiaci našej školy si už pred časom pripravili  básničky a Mikuláš ich za ne odmenil balíčkom.

Chvíľu po tom, čo od nás odišiel Mikuláš, sme spoločnými silami nachystali Blší trh. Deti celý týždeň nosili do školy svoje staršie hračky a rôzne drobnosti, ktoré už doma nevyužívajú.  Všetky sme ich poukladali na prichystané stoly a deti si mohli povyberať, ktoré sa im páčia. Staré hračky, ktoré už doma nikoho nebavili tak našli nových majiteľov a dúfame, že sa s nimi zasa niekto poteší.

 

Náhľad fotografií zo zložky Mikuláš a Blší trh 2018

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum