MDD 2018

Medzinárodný deň detí sme oslávili aj tento rok.

V piatok 1.6. 2018 sa deti do školy určite tešili. Dnes sme sa neučili. Nemuseli si so sebou niesť školské tašky a učebnice.  Namiesto nich si vzali hračky a dobrú náladu. Hneď po príchode si rozprestreli deky na školskom dvore, vytiahli prinesené hračky a začali sa hrať. Naša škola pre nich už tradične nachystala opekanie špekáčikov a rôzne sladké odmeny. Za podporu chceme poďakovať aj p. Polákovej, ktorá tiež prispela sladkosťami.

Veľkým lákadlom boli jahody, ktoré priniesla p. vych. Ľubica Pochylá. Deti si ich namáčali v roztopenej čokoláde.

Počas doobedia sme mali aj dve milé návštevy. Prišiel nás pozrieť páter Martin a  po ňom aj pán starosta Štefan Beňa. Pán starosta priniesol našim deťom ďalšie sladké potešenie.

Ak by ste chceli vidieť veselé a šťastné tváre našich žiakov, stačí nazrieť do fotogalérie.

Náhľad fotografií zo zložky MDD2018