SENICA CUP 2015

Dňa 20.4. 2014 sa naša škola zúčastnila turnaja vo futbale neplnoorganizovaných škôl okresov Skalica a Senica.

Našu školu reprezentovali: Christián Chňupka, Adam Ravas, Tomáš Ravas, Aleš Daniel, Damián Polák, Michal Ralbovský a Denis Vanek.

Základnou časťou turnaja chlapci prešli bez zaváhania s plným počtom bodov a skóre 30:1. Vyhrali všetkých päť z piatich zápasov.  V semifinálovej časti sme sa stretli so žiakmi Koválova. Ani v tomto zápase sme nezaváhali a hladko sme prešli do finále s výsledkom 10:1. Vo finále sme narazili na Častkov. Chlapci po perfektnom výkone dosiahli opäť víťazstvo a stali sa tak najlepším tímom turnaja.

Do školy v Petrovej Vsi okrem diplomu a medailí cestovali naviac ocenenia pre najlepšieho brankára turnaja - Christián Chňupka a najlepšieho strelca turnaja - Adama Ravasa.

Náhľad fotografií zo zložky SENICA CUP 2015