ADVENT

Tíško a znenazdajky  prišiel advent. Je to radostné očakávanie príchodu Božieho Syna na tento svet . Ach,Vianoce-to radostné,vzrušujúce,naúžasnejšie obdobie roka,aj tie už klopú na dvere a ich čaru sme podľahli aj my v našej školičke.

Iste sa  aj vám  Vianoce spájajú s vôňou škorice, medovníkov a ihličia.  Aj my sme sa preto rozhodli zaplniť školu vianočnými vôňami. V spolupráci školského klubu detí a krúžku šikovných rúk sme v utorok 4.12. 2012 pripravili pečenie vianočných cukroviniek. Pani vychovávateľka Zdenka Vašiová nám deň vopred pripravila cesto a my sme boli poverení  vykrajovaním, pečením, zdobením a nakoniec dôležitým ochutnávaním.

Pri práci nám vianočnú náladu navodili koledy a vonku, ako na objednávku, sa krásne rozsnežilo. Myslím, že práca sa nám vydarila, o čom svedčili rozžiarené úsmevy a mlsné jazýčky detí.
Napokon sami sa môžete presvedčiť v našej fotogalérii.

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.

Náhľad fotografií zo zložky Vianočné pečenie