Choď na obsah Choď na menu

Rozprávková noc 2016

Dňa 8.4. sa v našej škole uskutočnila Rozprávková noc, ktorej sa naši žiaci nevedeli dočkať. Navštívili nás milí hostia, ktorí prijali naše pozvanie . Boli to : Zástupkyňa pána starostu OBCE Petrova Ves, poslankyňa OBCE, členka školskej rady, pani učiteľka Mgr. Miriam Hricová, riaditeľ Základnej školy s materskou školou Gbely Mgr. Dávid Jureňa, pani knihovníčka a bývalá pani učiteľka Marta Rúsková a bývalá naša pani školníčka Margita Tomšová.

Pani knihovníčka si pripravila pre deti ukážky rozprávok a hádanky a na záver odmenila častých návštevníkov obecnej knižnice peknými knihami. Odmenení boli títo žiaci: LaurinkaMorávková, Emmka Kondllová, Zuzanka Spáčilová, Magdalenka Spáčilová, Kristínka Pazúrová, Karolínka Pazúrová a Romeo Carabula.

Chutný čaj žiakom pripravila pani školníčka Adrika Fodorová. Deti dostali na večeru pampúšiky s vanilkovou a nugátovou náplňou. Chutné koláče priniesla pani Hanka Kumpanová a sladkosti Milla priniesla deťom pani Marcelka Matulová. Milé mamičky, aj Vám patrí naša veľká vďaka.

 

Náhľad fotografií zo zložky Rozprávková noc 2016

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum