Choď na obsah Choď na menu
article preview

Škola v prírode - Nitrianske Rudno

Informácie k škole v prírode v Nitrianskom Rudne (Penzión Normandia) od 1.5. – 5.5. 2023

Odporúčaná výbava:

krátke tričká, krátke nohavice, dlhé tričká, dlhé nohavice, teplé oblečenie (v prípade zlého počasia), vetrovka, pršiplášť, aspoň 2 topánky, prezuvky, hygienické potreby, vlhčené obrúsky, balenie vreckoviek, uterák, oblečenie do lesa (také ktoré sa môže zašpiniť), vreckové podľa uváženia, lieky, ktoré dieťa užíva, baterka, plavky, kúpacia čapica (nutná). Odporúčame spísať zoznam vecí a vložiť do batožiny.

Cestou späť (5.5) sa zastavíme na Hrade Červený kameň, kde nás bude čakať prehliadka s názvom „Život na hrade“. 

Predpokladaný príchod bude okolo 16:00 (upresníme).

 

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
máj / 2024

Fotoalbum