Choď na obsah Choď na menu
article preview

Predĺžená dištančná výučba

Vážení rodičia,
vo štvrtok a piatok pokračujeme v dištančnom vzdelávaní. Nástup do školy je v pondelok 21.02. 2022. Viac informácií nájdete na www.bezkriedy.sk.

Nezabudnite na tlačivo o bezpríznakovosti (viď príloha).

V prípade pozitívneho výsledku Ag samotestu môže rodič po ukončení domácej izolácie svojho dieťaťa predložiť škole „Čestné vyhlásenie o pozitivite Ag samotestu na ochorenie COVID-19 a o absolvovaní izolácie“ (viď príloha). Na základe tohto čestného vyhlásenia bude mať žiak výnimku z karantény iba v škole, v školskom zariadení a pri mimovyučovacích aktivitách v prípade, že príde do úzkeho kontaktu s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19.

Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_2022.docx

Cestne_vyhlasenie_o_pozitivite_ag_samotestu_a_o_absolvovani_izolácie_2022.docx

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum