Choď na obsah Choď na menu
article preview

Oznam pre rodičov

Vážení rodičia,

vzhľadom k zhoršujúcej sa situácii epidémie COVID-19  v našom okrese, Vás žiadame o dôkladné sledovanie zdravotného stavu dieťaťa.

V prípade výskytu príznakov infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19 (zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest) je potrebné telefonicky kontaktovať všeobecného lekára pre deti a dorast, ktorý Vás usmerní v ďalších krokoch.

Žiadame Vás, aby Ste nevstupovali do budovy školy a dôkladne dodržiavali protiepidemiologické opatrenia.

Ďakujeme za pomoc a pochopenie.

Riaditeľka ZŠ  Petrova Ves

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
máj / 2024

Fotoalbum