Choď na obsah Choď na menu
article preview

Olympijský deň 2022

V stredu (29.06.) sme na štadióne ŠK Petrova Ves usporiadali pre našich žiakov Olympijský deň. Na základe výzvy Slovenského olympijského a športového výboru sme sa zapojili do celosvetovej kampane a prispeli tak k podpore mieru a pozitívnych stránok ľudskosti.

Srdečne ďakujeme pánovi starostovi Štefanovi Beňovi za návštevu a neoceniteľnú pomoc pri jednej z disciplín a pani Kubinovej a pani Olšovej, ktoré si pre deti pripravili zábavné aktivity, ktorými spestrili prestávky medzi súťažnými kategóriami.

Ďakujeme rodičom za povzbudzovanie žiakov a Pavlínke Pípovej za ukážku z kynologického športu s názvom agility.

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Olympijský deň

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
máj / 2024

Fotoalbum