Choď na obsah Choď na menu
article preview

Nástup do školy po jesenných prázdninách

Usmernenie pre zákonných zástupcov žiakov po celoplošnom testovaní.

Vážení rodičia,

v utorok 03.11. 2020 (po prázdninách) po celoplošnom testovaní musia mať žiaci pri nástupe do školy vyplnené Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti. Tlačivo upravené v zmysle Uznesenia vlády SR č. 678 z 22. októbra 2020 zverejníme na stránke školy ihneď po zverejnení na webe ministerstva školstva. Rodičia, ktorí nemajú možnosť tlačivo vytlačiť doma, si ho môžu vyzdvihnúť na Obecnom úrade. Základná škola nevyžaduje od zákonného zástupcu žiaka negatívny RT-PCR test alebo negatívny antigénový test.

Žiaci, ktorí majú nad 10 rokov (všetci žiaci, ktorí do 31.10. 2020 dovŕšia 10 rokov) a nevedia sa preukázať negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19, sa nemôžu zúčastňovať prezenčnej výučby.

 

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum