Choď na obsah Choď na menu
article preview

Nástup do školy po jarných prázdninách 2021

Informácie k nástupu žiakov do školy po jarných prázdninách.

Vážení rodičia,
v zmysle UZNESENIA VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY z 5. februára 2021 a rozhodnutia ministra školstva z. 03.03. (v prílohe) je potrebné, aby sa pri prezenčnom vyučovaní žiakov v ZŠ preukazovali rodičia aj zamestnanci školy negatívnym testom nie starším ako 7 dní.
Zákonný zástupca žiaka musí mať neg. antigénový test nie starší ako 7 dní (alebo niektorú z výnimiek).
Žiak musí (v pondelok 08.03.) pri vstupe do školy odovzdať čestné prehlásenie o bezinfekčnosti, kópiu testu prikladať nemusíte, podpisom potvrdzujete pravdivosť údajov. Tlačivo je v prílohe, ak nemáte možnosť si ho vytlačiť doma, môžete ho vyplniť ráno pri vstupe do školy.
Bez prehlásenia nebude umožnený vstup do školy.
V prípade, že Vaše dieťa nebude navštevovať prezenčné vzdelávanie, napíšte mi to, prosím, do správy pre učiteľa alebo do mailu zspetrovaves@gmail.com.
Ďakujem za pochopenie.

Riaditeľka ZŠ

Čestné prehlásenie o bezinfekčnosti:

Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti.docx

Rozhodnutie ministra školstva.pdf


       

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum