Choď na obsah Choď na menu
article preview

Dištančné vzdelávanie od 11.01.2021

Informácie k dištančnému vzdelávaniu v týždni od 11.01.2021 - 15.01.2021

Vážení rodičia, milé deti,

z dôvodu nepriaznivej epidemickej situácie prechádzame od 11. januára 2021 na dištančnú formu vzdelávania. Budúci týždeň sa budete učiť doma tak, ako v minulom školskom roku. Triedne pani učiteľky vám budú zadávať úlohy, cvičenia, prezentácie a zábavné formy vzdelávania podľa vopred stanoveného rozvrhu na stránke www.bezkriedy.sk. Predmety, ktoré sú v rozvrhu, platia tak, ako sú uvedené v danom dni. Presný časový harmonogram je vypracovaný pre prípad, že by sa dištančná forma vzdelávania predĺžila aj po 18. januári, kedy by sme prešli na online hodiny. V prípade nejasností alebo problémov kontaktujte triedne pani učiteľky, prípadne napíšte mail na zspetrovaves@gmail.com alebo v správach na www.bezkriedy.sk v kolónke Správy.

Milí rodičia, deti, verím, že spolu ten týždeň zvládneme a ďakujem vám za spoluprácu. Spolu budeme dúfať, že 18.01. sa stretneme v škole. Prajem vám veľa trpezlivosti, ale najmä pevné zdravie.

Mgr. Ľubica Rozborilová, riaditeľka ZŠ

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
máj / 2024

Fotoalbum