Choď na obsah Choď na menu
article preview

Aktuálne usmernenie po 2. celoplošnom testovaní

Informácie pre zákonných zástupcov žiakov v súvislosti s celoplošným testovaním „Spoločná zodpovednosť“

Vážení rodičia,

v prílohe nájdete aktuálne usmernenie vydané MŠVVaŠ SR a zoznam výnimiek o zákaze vstupu do objektu. Naďalej platí, že zákonný zástupca žiaka nevstupuje do budovy školy.

Žiaci, ktorí majú nad 10 rokov, sa musia preukázať potvrdením o negatívnom výsledku RT-PCR testu vykonaným od 07. októbra 2020 do 08. novembra 2020 alebo certifikátom vydaným Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID-19 vykonaným od 06. novembra 2020 do 08. novembra 2020. Ak žiak takéto potvrdenie nemá, nemôže sa zúčastniť prezenčnej výučby (nebude vpustený do školy), platí pre neho 10-dňová karanténa.

Každý žiak ráno pred vstupom do školy predloží vyplnené Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti, ktoré si môžete stiahnuť tu:

Vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_o_bezinfekčnosti_11_2020.pdf 2.pdf

Ak si Vyhlásenie neviete vytlačiť doma, budú k dispozícii zajtra ráno pri bočnom vchode do budovy školy. V rámci hygienických opatrení Vám odporúčame vlastné pero a dodržiavať rozostupy pri vypĺňaní tlačiva.

Ďakujeme za pochopenie.

Prílohy:

Usmernenie_Ministerstva.pdf

Oznam_o_zakaze_vstupu.pdf

 

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum