Choď na obsah Choď na menu
article preview

2% z dane 2020/2021

Vážení rodičia a priatelia školy,

v prípade, že ste sa rozhodli poukázať 2% zo zaplatenej dane Občianskemu združeniu pri MŠ a ZŠ v Petrovej Vsi deťom Základnej školy Petrova Ves, vyplnené a podpísané „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane“ spolu s „Potvrdením o zaplatení dane “ od zamestnávateľa, vhoďte, prosím, do schránky pri vstupe do základnej školy.

V prípade, že ste tlačivá odovzdali na daňovom úrade v Skalici, napíšte prosím, sumu na mail zspetrovaves@gmail.com.

V mene celej ZŠ Petrova Ves 90 Vám všetkým srdečne ďakujem za pomoc.

Mgr. Ľubica Rozborilová

Tlačivo na stiahnutie:

Vyhlásenie 0Z 2020-2.pdf

 

Náhľad fotografií zo zložky 2% z dane pre školský rok 2020/2021

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum