Choď na obsah Choď na menu
article preview

2 % z dane

Ako postupovať pri poukázaní 2% zo zaplatenej dane Občianskemu združeniu pri MŠ a ZŠ deťom základnej školy.

Vážení rodičia a priatelia školy,

v prípade, že ste sa rozhodli poukázať 2% zo zaplatenej dane Občianskemu združeniu pri MŠ a ZŠ v Petrovej Vsi deťom Základnej školy Petrova Ves, vyplnené a podpísané „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane“ spolu s „Potvrdením o zaplatení dane “ od zamestnávateľa, vhoďte, prosím, do schránky pri vstupe do základnej školy. V prípade, že ste tlačivá odovzdali na daňovom úrade v Skalici, napíšte, prosím, sumu na mail zspetrovaves@gmail.com.

V mene celej ZŠ Petrova Ves 90 Vám všetkým srdečne ďakujem za pomoc.

Mgr. Ľubica Rozborilová

 

Posledné fotografie

Archív

Kalendár
jún / 2024

Fotoalbum