Školský výlet 2017/18

Asi sa všetci zhodneme na tom, že je veci lepšie zažiť a vidieť ako o nich študovať v lavici.  Preto sme cieľ tohtoročného školského výletu zvolili v súlade s tým, čo sa naši žiaci môžu dozvedieť na hodinách vlastivedy.

20. júna sme navštívili archeoskanzen v Modrej u Velehradu. Deti mohli vidieť, ako žili naši predkovia. Vyskúšali si streľbu z luku a mohli si pohladiť zvieratká, ktoré voľne chodili po celom skanzene. Po obede sme sa presunuli do leteckého múzea v Kunoviciach. Sprievodcu nám robil veľmi milý pán, ktorý deťom dokázal odpovedať na všetky otázky, ktoré sa týkali vystavených lietadiel.  Horúce slnečné počasie nám síce dalo zabrať, ale  podľa reakcií detí si myslím, že  výlet sa vydaril nad očakávanie.

Fotografie z výletu si môžete pozrieť v pripojenej fotogalérii.

Náhľad fotografií zo zložky Výlet 2017/18