Miniolympiáda hviezdičiek 2018

Už tradičným podujatím, na ktorom sa žiaci našej školy zúčastňujú, je Miniolympiáda hviezdičiek. Nebolo tomu inak ani tento školský rok. V piatok 22. júna pre nás prišiel školský autobus a odviezol nás do areálu základnej školy v Gbeloch. Tam na nás už čakali žiaci z ďalších dvoch škôl.

Našu školu v atletických disciplínach zastupovalo dvanásť detí. Tí zvyšní sa svojím fandením postarali o peknú atmosféru.

A ako to teda dopadlo?

V kategórii mladších žiakov (1.-2. ročník) získala prvé miesto v skoku do diaľky Nelka Černá.

V kategórii starších žiakov (3.-4. roč.) dominovala Emka Polesňáková, ktorej s podarilo zvíťaziť v behu na 60 metrov a skoku do diaľky.  To ale nebolo všetko. V behu na 200 metrom Emka ešte získala krásne druhé miesto.

Na momentky zo športového dopoludnia sa môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.

Náhľad fotografií zo zložky Miniolympiáda hviezdičiek 2018