Plavecký výcvik 2011/2012

Od 20. apríla do 15. júna sme sa zúčastňovali v senickej plavárni na plaveckom výcviku. 33 žiakov ho  absolvovalo celkovo 10-krát po 2 hodiny. Okrem poctivého plaveckého  tréningu si deti vždy na záver hodiny mohli vo vode aj zašantiť, a tak sa dostať do psychickej pohody. Prepravu autobusom nám poskytol zadarmo miestny obecný úrad,  za čo veľmi pekne ďakujeme starostovi obce pánovi Miroslavovi Pochylému a poslancom obce.  Deti platili len 19 € za vstup do plavárne a plavčíkov. Rada by som sa za všetkých poďakovala aj šoférovi autobusu, pánovi Štefanovi Albrechtovi, ktorý nás vždy trpezlivo a bezpečne doviezol na miesto. Plavecký výcvik vyvrcholil súťažou v rýchlostnom plávaní. Tu sú naši najlepší plavci:

1. skupina:          1. miesto – Danko Gašparovič

2.miesto – Erik Blatnický

3.miesto - Tomáško Komorný

2.skupina:           1. miesto - Karolínka Gučková

2. miesto - Barborka Černá

3. miesto - Rudko Lukáč

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.